Kolejna zachęta do bycia ss
Admini znów wysłali do nie których osób bez ss, wiadomość tego typu co wcześniejsza. Jest to już trzecia zachęta (pierwsza była sukienka, druga torebka). Napiszcie czy ktoś z Was dostał taką wiadomość. Bo ja nie dostałam…
Etykiety: Kody


Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna