Darmówki-Kody na stardoll

:)

piątek, 19 lutego 2010

Nowy sklep

Nowy sklep
SKLEP JEST OTWARTY TYLKO W DNIACH 18 – 22 LUTY
Nie ma własnego butiku,
ale można je kupić z manekina
- ruchoma reklama, str. 1,

Co sądzicie o tym sklepie? Moim zdaniem super!
Ta szara sukienka jest extra! 100% trafiona w mój gust :)

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna