Heidi Klum biżuteria
Stardoll wycofuje Heidi Klum biżuterię ze sprzedaży.
Jak widać na reklamie dostępna na sprzedaż będzie tylko do 11 marca, potem zniknie!
Co ciekawe, nie ma 50% wyprzedaży na biżuterię. Dalej jest w oryginalnej cenie. Napiszcie co o tym sądzicie i czy zamierzacie kupić? Ja może się skuszę na kolczyki, aby potem nie żałować.
Aby ją kupić możecie kliknąć TUTAJ
EDIT: JUŻ JEST PRZECENA 50%

Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna