Darmówki-Kody na stardoll

:)

czwartek, 11 marca 2010

kamizelka HB

Dzisiaj rano do starplazy doszedł nowy HB. Jest nim kamizelka z Pretty in pink. Kosztuje 10 stardollarów i jest tylko dla superstars. Jest nawet ładna, to zależy od tego jak się ją zastosuje.
Co wy o niej myślicie? Kupiłyście sobie ją?

Pierwsza osoba która jest ss. dostanie 10 $ na zakup kamizelki :)
(jeśli ktoś wie że już jest pierwszy, proszę wystawić coś w bazarku za 10$)

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna