kamizelka HB
Dzisiaj rano do starplazy doszedł nowy HB. Jest nim kamizelka z Pretty in pink. Kosztuje 10 stardollarów i jest tylko dla superstars. Jest nawet ładna, to zależy od tego jak się ją zastosuje.
Co wy o niej myślicie? Kupiłyście sobie ją?
Pierwsza osoba która jest ss. dostanie 10 $ na zakup kamizelki
(jeśli ktoś wie że już jest pierwszy, proszę wystawić coś w bazarku za 10$)

Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna