Lalka
Mamy kolejną lalkę, tym razem Sandra Bullock – już 2 !!!
Nie wiem jak Wy, ale ja w dzieciństwie lubiłam oglądać z nią filmy. Zawsze mi się wydawała taka śmieszna i nieporadna
no i muszę napisać że super ma garderobę, zwłaszcza sukieneczki.
Etykiety: Lalka

Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna