Darmówki-Kody na stardoll

:)

piątek, 5 marca 2010

Lalka

Mamy kolejną lalkę, tym razem Sandra Bullock – już 2 !!!

kliknij aby powiększyć
Nie wiem jak Wy, ale ja w dzieciństwie lubiłam oglądać z nią filmy. Zawsze mi się wydawała taka śmieszna i nieporadna :) no i muszę napisać że super ma garderobę, zwłaszcza sukieneczki.

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna