Opinie o blogu
Chciałabym się dowiedzieć co myślicie o moim blogu, więc wymyśliłam, że każda osoba, która będzie chciała napisze mi w prywatnej wiadomości lub kiedy będę na czacie, opinię o moim blogu. Oczywiście to nie ma być krótka wypowiedź typu np. “super blog”, trzeba się trochę rozpisać (ale też bez przesady).Można też napisać co czytacie na blogu. Najciekawsze opinie (komentarze) napiszę na blogu w normalnym temacie i oczywiście podpiszę nickiem ze stardoll.
Więc jeśli chcecie to już możecie pisać. ;D
Jestem ciekawa co napiszecie.

Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna