Darmówki-Kody na stardoll

:)

sobota, 6 marca 2010

Pytanie- starbazar

Mam do Was pytanie:
Czy ktoś z Was ma może do sprzedania jakieś ładne, tanie sukienki?
Jeśli tak to proszę pisać swój nick na stardoll.
Na razie inne rzeczy niż sukienki mnie nie interesują!
Więc jeśli nie macie do sprzedania sukienek to nie piszcie.
Chodzi mi tylko o sukienki!

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna