Darmówki-Kody na stardoll

:)

środa, 17 marca 2010

Zagubiona bluzka HB

13 Marca miała wejść nowa bluzka z HB. Wiele osób na nią czekało a ona nawet na chwilę nie ukazała się w starplazie. Jedno pytanie, czemu? Czy ma to związek z tym że jest weekend? Miejmy nadzieję że bluzka już jutro ukaże się w nowościach.

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna