Zagubiona bluzka HB
13 Marca miała wejść nowa bluzka z HB. Wiele osób na nią czekało a ona nawet na chwilę nie ukazała się w starplazie. Jedno pytanie, czemu? Czy ma to związek z tym że jest weekend? Miejmy nadzieję że bluzka już jutro ukaże się w nowościach.
Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna