Darmówki-Kody na stardoll

:)

środa, 17 marca 2010

zmiany

Będą zmiany- “graj&zarabiaj”

Stardoll postanowił wprowadzić zmiany.
Już niedługo będzie można na miesiąc zarobić 70$.!
Będzie w to wchodziło nie tylko zarabianie poprzez granie w gry, ale także przez głosowanie na inne medoll np. na album, cg, na projekty itp. A jeśli w danym miesiącu uzbierasz 70$ dostaniesz od stardoll jakiś prezent.
PS: Dalej będzie można zarobić w grach 5$ (4$ trzeba będzie wydać tego samego dnia, a 1$ wtedy kiedy będziesz chciał/a).
Jak Wam się podoba ta zmiana?? Ja myślę, że będzie ona lepsza ;)



Już się pojawiło i mi sie to podoba a wam???... piszcie w komentarzach...:)

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna