zmiany
Będą zmiany- “graj&zarabiaj”
Stardoll postanowił wprowadzić zmiany.
Już niedługo będzie można na miesiąc zarobić 70$.!
Będzie w to wchodziło nie tylko zarabianie poprzez granie w gry, ale także przez głosowanie na inne medoll np. na album, cg, na projekty itp. A jeśli w danym miesiącu uzbierasz 70$ dostaniesz od stardoll jakiś prezent.
PS: Dalej będzie można zarobić w grach 5$ (4$ trzeba będzie wydać tego samego dnia, a 1$ wtedy kiedy będziesz chciał/a).
Jak Wam się podoba ta zmiana?? Ja myślę, że będzie ona lepsza
Etykiety: zmiany


Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna