Stardoll ogłosił konkurs w hołdzie dla Alexandra Mc Queen’a…
Trzeba wejść
TUTAJ 
Ubierz modelkę w najlepszą kreacje i zapisz. Można wygrać sukienki sygnowane jego nazwiskiem. Od dzisiaj także jest nowa lalka A. Mc Queen, dostępna tylko dla SS.
TUTAJ Co myślicie o takich akcjach? Weźmiecie udział w konkursie?
Etykiety: Kody
Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna