Darmówki-Kody na stardoll

:)

środa, 24 marca 2010

ak zmienić proxy ?

Wiele osób pytało mnie o to jak zmienić proxy,więc postanowiłam napisać o tym notkę.

Pierwsza przeglądarka (Internet Explorer):
Co trzeba zrobić: Wchodzimy w narzędzia — wybieramy opcje internetowe — potem zakładkę połączenia– następnie wybieramy ustawienia sieci LAN . Gdy już tam będziemy wybieramy “użyj serwera proxy dla sieci LAN” i wpisujemy adres oraz port i zatwierdzamy.Jeśli chcemy już wyłączyć proxy to odhaczamy “użyj serwera dla sieci LAN”.

Druga przeglądarka (Mozilla Firefox)
Wchodzimy w : narzędziaopcje…zaawansowanesiećustawieniaręczna konfiguracja proxywpisujemy serwer proxy oraz port,potem zatwierdzamy.Aby wyłączyć zaznaczamy brak serwera proxy.

Trzecia przeglądarka(Opera)
Wchodzimy w : narzędziapreferencjezaawansowanesieć serwer proxy…-zaznaczamy HTTP. Wpisujemy serwer i port,następnie zatwierdzamy.Jak chcemy wyłączyć proxy to odznaczamy HTTP.

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna