ak zmienić proxy ?
Wiele osób pytało mnie o to jak zmienić proxy,więc postanowiłam napisać o tym notkę.
Pierwsza przeglądarka (Internet Explorer):
Co trzeba zrobić: Wchodzimy w narzędzia — wybieramy opcje internetowe — potem zakładkę połączenia– następnie wybieramy ustawienia sieci LAN . Gdy już tam będziemy wybieramy “użyj serwera proxy dla sieci LAN” i wpisujemy adres oraz port i zatwierdzamy.Jeśli chcemy już wyłączyć proxy to odhaczamy “użyj serwera dla sieci LAN”.
Druga przeglądarka (Mozilla Firefox)
Wchodzimy w : narzędzia—opcje…—zaawansowane—sieć—ustawienia—ręczna konfiguracja proxy—wpisujemy serwer proxy oraz port,potem zatwierdzamy.Aby wyłączyć zaznaczamy brak serwera proxy.
Trzecia przeglądarka(Opera)
Wchodzimy w : narzędzia—preferencje–zaawansowane–sieć– serwer proxy…-zaznaczamy HTTP. Wpisujemy serwer i port,następnie zatwierdzamy.Jak chcemy wyłączyć proxy to odznaczamy HTTP.








Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna