Darmówki-Kody na stardoll

:)

piątek, 9 kwietnia 2010

Zgłoszenie użytkownika

Niedawno (? nie wiadomo kiedy dokładnie ?) nastąpiła zmiana w zgłaszaniu użytkownika. Pamiętacie, że wszystkie kategorie były po angielsku i czasami nie wiedziałyście co zaznaczyć? Teraz wszystko jest po polsku.
Co o tym myślicie?

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna