Zgłoszenie użytkownika
Niedawno (? nie wiadomo kiedy dokładnie ?) nastąpiła zmiana w zgłaszaniu użytkownika. Pamiętacie, że wszystkie kategorie były po angielsku i czasami nie wiedziałyście co zaznaczyć? Teraz wszystko jest po polsku.
Co o tym myślicie?
Etykiety: Zgłoszenie użytkownika


Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna