Darmówki-Kody na stardoll

:)

środa, 24 lutego 2010

Czyżby kolejne sukienki z kolekcji LE???

Sukienki są bardzo dopracowane i ładne, więc wydaje mi się że nie są one ze standardowych ciuchów ze StarPlazy.

EDIT: Teraz już wiadomo, że sukienki pochodzą z kolekcji ATMN, czyli dla Polski niemal nieosiągalne, bo tylko nielicznym udaje się dostać poprzez proxy do kina aby je zdobyć.

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna