Czyżby kolejne sukienki z kolekcji LE???
Sukienki są bardzo dopracowane i ładne, więc wydaje mi się że nie są one ze standardowych ciuchów ze StarPlazy.
EDIT: Teraz już wiadomo, że sukienki pochodzą z kolekcji ATMN, czyli dla Polski niemal nieosiągalne, bo tylko nielicznym udaje się dostać poprzez proxy do kina aby je zdobyć.
Etykiety: Kody



Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna