Darmówki-Kody na stardoll

:)

poniedziałek, 22 lutego 2010

Sposób na 4 kluby

Dzięki darunia_94 dowiedziałam się o pewnym sposobie który działa :)

1. Zapisujemy się do byle jakiego klubu
2. Wpisujemy się do 2 tematów ( co najmniej ).
3. Wchodzimy w zakładkę “Kluby”.
4. Pisze nam że nie posiadamy żadnych klubów. Ale dajemy na napis obok “Stwórz klub”.
5. Następnie podajemy nazwę klubu itd.
6. Dajemy dalej. Może pisać “Przykro nam, ale nie możesz tego zrobić”. Ale to nic.
Dajemy na “wyloguj” i się znowu logujemy.. mamy 4 kluby.

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna