Zagadka!!!!!
Robię zagadkę o mojej medoll lub z czegoś innego:
Nagroda:głos na CG 5/5 wpis do albumu 3sceneri KG i jak masz starblog to tam tez i 1 prezent od ss za 4 sd
Pytanie:Ile mam sukienek w szafie??
Odpowiedź:
Zagadka polega ze zaglądniesz na mój profil i jaka jest zagadka to to zrobisz mój nick to Avrileczka10 i zasady jak ktoś powie źle to wezmę 2 komentarz pod uwagę a i jeszcze kto pierwszy napisze komentarz to dostaje nagrodę jeśli odpowie poprawnie! jak nie to wezmę 2 odpowiedź pod uwagę! odpowiedź piszemy w komentarzu Przypominam! Mój nick Avrileczka10


Komentarze (2):
w szafie masz 6 sukienek
mój nick na stardoll to sendi21
niee!
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna