Darmówki-Kody na stardoll

:)

sobota, 20 lutego 2010

Zagadka!!!!!

Robię zagadkę o mojej medoll lub z czegoś innego:

Nagroda:głos na CG 5/5 wpis do albumu 3sceneri KG i jak masz starblog to tam tez i 1 prezent od ss za 4 sd

Pytanie:Ile mam sukienek w szafie??

Odpowiedź:


Zagadka polega ze zaglądniesz na mój profil i jaka jest zagadka to to zrobisz mój nick to Avrileczka10 i zasady jak ktoś powie źle to wezmę 2 komentarz pod uwagę a i jeszcze kto pierwszy napisze komentarz to dostaje nagrodę jeśli odpowie poprawnie! jak nie to wezmę 2 odpowiedź pod uwagę! odpowiedź piszemy w komentarzu Przypominam! Mój nick Avrileczka10

Komentarze (2):

Anonymous Anonimowy pisze...

w szafie masz 6 sukienek
mój nick na stardoll to sendi21

23 lutego 2010 10:07  
Blogger Avrileczka10 pisze...

niee!

23 lutego 2010 10:24  

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna