Znowu małe problemy z klubami
Kluby niby są ale ich nie ma
Na liście moich klubów się nie wyświetlają a jak znajdę swój klub u innej osoby i chcę do niego wejść to się nie da. O problemach tych sygnalizowaliście już kilka dni temu, jak widać admini stardoll nie do końca potrafią zająć się tą usterką lub może o niej nawet nie wiedzą (w co wątpię bo z tego co piszecie to kilka osób już im zgłaszało ten problem).
Albo jak ja chce sie zapisac do 1 klubu paczę na kluby w których jestem to do tego co sie zapisałam to tylko ten jeden! PS: Zaprzaszam do mojego klubu KodzikiAvrilki
Etykiety: Problem


Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna