Moje postanowienie- oszustki
Postanowiłam nie przejmować się tymi oszustkami.
Te co zgłosiłam do admina to może usuną ich konta, a jeśli będą powstawać inne konta (oszustki), to nie będę się tym przejmować.
Ale musicie wiedzieć jedno:
NIE ZAKŁADAM INNYCH KONT.
JEŚLI KTOŚ PODAJE SIĘ ZA MNIE, TO JEST TA OSOBA OSZUSTEM.!
NIE WIERZCIE NIKOMU KTO MÓWI, ŻE JEST MNĄ (Avrileczka10)
JEŚLI JA ZAŁOŻĘ JAKIEŚ KONTO, TO POWIADOMIĘ WAS O TYM.
Etykiety: Moje postanowienie- oszustki


Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna