Błąd
Do starplazy właśnie weszło nowe HB,ale niestety pojawił się błąd.
Diadem jest za mały,praktycznie wogóle go nie widać.
Etykiety: błąd z Diadem
:)
Do starplazy właśnie weszło nowe HB,ale niestety pojawił się błąd.
Diadem jest za mały,praktycznie wogóle go nie widać.
Etykiety: błąd z Diadem
Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna