Darmówki-Kody na stardoll
:)
środa, 31 marca 2010
sobota, 27 marca 2010
Nowa kolekcja OTTO- 3
Pojawiła się trzecia kolekcja OTTO. Aby coś z niej kupić wejdź na tą stronę: KLIK
Piszcie czy coś kupiliście, lub co kupicie.
piątek, 26 marca 2010
Darmowa bluzka
1. Wejdź na: www.anonymizer.nntime.com
2. Pod białym polem znajdują się kraje, zaznacz na “Grece”
3. W biały pasek wpisz: stardoll.com
4. Trzeba poczekać aż strona się załaduje.
5. Zaloguj się
6. bluzka będzie w apartamencie.
Etykiety: Kody
środa, 24 marca 2010
Nowe Rzeczy + Nowa lalka :-)
Dzień Niepodległości Grecji + nowa lalka
Świętem Zwiastowania, upamiętniającym zapowiedź daną Marii,
że zostanie matką Chrystusa.
Anna Vissi - grecka wokalistka i kompozytorka.
ak zmienić proxy ?
Wiele osób pytało mnie o to jak zmienić proxy,więc postanowiłam napisać o tym notkę.
Pierwsza przeglądarka (Internet Explorer):
Co trzeba zrobić: Wchodzimy w narzędzia — wybieramy opcje internetowe — potem zakładkę połączenia– następnie wybieramy ustawienia sieci LAN . Gdy już tam będziemy wybieramy “użyj serwera proxy dla sieci LAN” i wpisujemy adres oraz port i zatwierdzamy.Jeśli chcemy już wyłączyć proxy to odhaczamy “użyj serwera dla sieci LAN”.
Druga przeglądarka (Mozilla Firefox)
Wchodzimy w : narzędzia—opcje…—zaawansowane—sieć—ustawienia—ręczna konfiguracja proxy—wpisujemy serwer proxy oraz port,potem zatwierdzamy.Aby wyłączyć zaznaczamy brak serwera proxy.
Trzecia przeglądarka(Opera)
Wchodzimy w : narzędzia—preferencje–zaawansowane–sieć– serwer proxy…-zaznaczamy HTTP. Wpisujemy serwer i port,następnie zatwierdzamy.Jak chcemy wyłączyć proxy to odznaczamy HTTP.
wtorek, 23 marca 2010
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













