Darmówki-Kody na stardoll

:)

piątek, 16 kwietnia 2010

Lalka z ”graj i zarabiaj”

Już wiele osób pisało mi o niej, lecz nie dodawałam postów bo nie miałam żadnego obrazka. Dzisiaj osobiście dostałam ją więc postanowiłam ją pokazać. Jak wam się podoba? Czy wy ją już dostałyście? Oto ona:

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna