Katastrofa w Smoleńsku
Pewnie już słyszeliście o wielkiej katastrofie, która wydarzyła się w Smoleńsku.
Nie żyje prezydent Polski z małżonką jak również inne bardzo ważne osoby w państwie. [*]
Na znak tego, można również ubrać swoją medoll na czarno.
*To nie jest związane ze stardoll, ale postanowiłam o tym napisać. ;(
Z tego powodu że prezydent nie żyje będzie żałoba przez tydzień(7 dni) To znaczy nie będzie nic śmiesznego w telewizji!



Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna