Darmówki-Kody na stardoll

:)

sobota, 10 kwietnia 2010

Katastrofa w Smoleńsku

Pewnie już słyszeliście o wielkiej katastrofie, która wydarzyła się w Smoleńsku.
Nie żyje prezydent Polski z małżonką jak również inne bardzo ważne osoby w państwie. [*]
Na znak tego, można również ubrać swoją medoll na czarno.

*To nie jest związane ze stardoll, ale postanowiłam o tym napisać. ;(

Z tego powodu że prezydent nie żyje będzie żałoba przez tydzień(7 dni) To znaczy nie będzie nic śmiesznego w telewizji!

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna