W mini shop’ie pojawiły się dziś nowe rzeczy…

…oraz to co kochamy najbardziej, czyli wyprzedaż

Nowe rzeczy są ładne, zwłaszcza te flakoniki a z rzeczy przecenionych to nie widzę nic co by mi się podobało, nie wiem czy bym chciała za darmo te rzeczy… a Wy co sądzicie?
Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna