Darmówki-Kody na stardoll

:)

piątek, 9 kwietnia 2010

Mini Shop

W mini shop’ie pojawiły się dziś nowe rzeczy…

…oraz to co kochamy najbardziej, czyli wyprzedaż :)


Nowe rzeczy są ładne, zwłaszcza te flakoniki a z rzeczy przecenionych to nie widzę nic co by mi się podobało, nie wiem czy bym chciała za darmo te rzeczy… a Wy co sądzicie?

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna