:)
W spoilerach ukazały się m.in. takie rzeczy jak laleczka i wnętrze.Myślę, że ta lalka będzie nagrodą za 70$, które można wydać wciągu miesiąca.
Sorka że takie małe!
autor: Avrileczka10 @ 23:21
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna
Wyświetl mój pełny profil
SubskrybujPosty [Atom]
Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna