Dzień kobiet
Z bukietem róż nie mogę przyjść
by złożyć Wam życzenia
Lecz w słowach Tych myśli
niech się spełnią Wasze marzenia
Dużo sukcesów oraz radości
Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń
moc słodyczy w Dniu Kobiet,
życzy Wam Gosia
oraz cały zespół bloga
_________________________________________________
Z okazji Dnia Kobiet z pośród osób które wpiszą się poniżej do komentarzy losowo będę odwiedzać niektóre apartamenty, i Medoll która będzie ubrana na czerwono dostanie mały prezencik odemnie. Nie zapomnijcie podać nicka na stardoll.
Akcja tylko dla Naszych obserwatorów !!!! Tylko dla kobiet !!!!
Etykiety: Dzień kobiet


