Darmówki-Kody na stardoll

:)

piątek, 5 marca 2010

uplikaty?

W dzisiejszych spoilerach ukazały się… duplikaty! Tak! Rzeczy różnią się tylko szczegółami: kolorem, niektórymi dodatkami, ramiączkami. Jedna sukienka jest prawie taka sama jak sukienka z wiosennej kolekcji LE, kurtka podobna do Antidote a reszta rzeczy do ciuchów ze StarDesign. Ciekawa jestem, czy będzie to jakaś kolekcja czy tak po prostu zwykłe pojedyncze rzeczy? Co wy o tym myślicie? Piszcie swoje opinie w komentarzach!

obrazek z bloga http://underneathstardoll.blogspot.com/

Etykiety: