Darmówki-Kody na stardoll

:)

wtorek, 2 marca 2010

Antidote

Ubrania z Antidote znikneły ze sklepu ze Starplazy, a pojawiły się w starbazarze….


Czyżby szykowała się nowa kolekcja?Co to tym sądzicie? Zapraszam do komentarzy.

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna