Darmówki-Kody na stardoll

:)

wtorek, 2 marca 2010

Nowa lalka

Dostępna tylko dla SS.

kliknij aby powiększyć

Znacie ją? Co sądzicie o jej garderobie? Dla mnie trochę uboga, dużo rzeczy się powtarza (ubrania różnią się tylko kolorem)

Etykiety:

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna